Štvrtok 20.04.2023 bol dávno nevídaný deň. V office sa nás zhromaždilo toľko, čo už dávno nie. Pýtate sa, prečo? Dôvod je veľmi jednoduchý – zorganizovali sme si pestrý program, ktorý obohatil naše obľúbené spoločné raňajky o výnimočný Deň zdravia a predstavenie nového benefitu – Právna klinika.

Raňajky, na ktorých sa stretávame na pravidelnej báze, sme si tentokrát spestrili aj zdravou variantou. K dispozícií boli smoothies, ovocné šťavy, jogurty s granolou, nátierky s kváskovým chlebíkom, kaše, zelenina s dipmi a iné dobroty, za ktorými sa len tak zaprášilo.

raňajky deň zdravia

Medzi časom sa už vo veľkej zasadačke rozložil tím z poisťovne Union, kde sme si nechali skontrolovať rôzne ukazovatele, ktoré napovedia čo-to o našom zdravotnom stave (cholesterol, hemoglobín, kyselina močová, cukor, telesný tuk, BMI, tlak a pod.). Výsledky meraní sme si následne mohli prezrieť na našich individuálnych účtoch na VIP Union a porovnávať ich napríklad s budúcimi meraniami, aby sme videli náš osobný pokrok. Samozrejme, ako bonus pre našich zamestnancov sme vybavili aj zľavy na poistenia v Union.

Súčasťou Dňa zdravia bola aj možnosť kompletného merania ostrosti zraku a komplexné očné vyšetrenie. Zatiaľ, čo niektorí majú zrak ako jastrab, iní využili výber rámu na okuliare za zvýhodnenú cenu s doručením priamo domov či do officu.

 

Súbežne so všetkými aktivitami sme v spolupráci s advokátskou kanceláriou KRION Partners predstavili nový benefit Právna klinika. Každý si mohol dohodnúť individuálne stretnutie s právnikom a poradiť sa v rôznych oblastiach práva.

Celý tento deň bol plný energie, zdravia a prínosných aktivít pre všetkých mainďákov. Lepšie sme porozumeli svojmu zdravotnému stavu a mohli sme si vytvoriť nové ciele pre jeho zlepšenie.

Tešíme sa na všetky ďaľšie neobyčajné spoločné dni! 😊