Jakub Hubert
Full-Stack Developer

Chceš sa staň našim kolegom? Práve hľadáme dátových analytikov.

Viac o pozícii

Prečo si sa rozhodol pre nás pracovať?

O Maind som sa dozvedel ako druhák na vysokej škole keď som si hľadal brigádu v odbore IT. Na internete som našiel pracovnú ponuku firmy Maind a rozhodol som sa poslať svoj životopis. Už pri pohovore som vycítil, že som sa rozhodol správne. 

Čo si na práci ceníš najviac?

Časová flexibilita, rôznorodosť práce, široké spektrum zákazníkov a pracovná skúsenosť vo veľa sektoroch. Za veľkú výhodu považujem aj dôraz na neustále vzdelávanie zamestnancov, vďaka čomu môžem aj po škole rozvíjať svoje znalosti.

Na akých projektoch si pracoval a čo si sa naučil?

Začínal som ako brigádnik. Pracoval som na internom informačnom systéme pre správu ľudských zdrojov a výkazov. Tu som mal príležitosť zdokonaliť sa v relačných DB systémoch od Oracle a vyvíjať aplikáciu v Oracle APEX “low code” prístupom. Prácu pre klienta Oracle zároveň považujem za doposiaľ najväčšiu príležitosť, ktorú som v MAIND dostal, pretože dodnes pracujem na projektoch v oblasti telekomunikácií ako full stack vývojár. 

Neskôr som dostal príležitosť vyvíjať webové aplikácie pre lyžiarske stredisko v technológii Angular.js. Na vývoji interného systému som pracoval ako full stack vývojár v technológii Java Spring a Angular (TS). 

Najväčšia príležitosť, ktorú som v Maind dostal a veľmi ju oceňujem je aj práca pre klienta Oracle, kde pracujem na projektoch v oblasti telekomunikácií ako full stack vývojár doteraz. Pri práci v Maind som si zdokonalil zručnosti v oblasti vývoja webových technológií (HTML, CSS, Angular, Angular.js, Java), dátovo-centrických aplikácií (PL/SQL) a v neposlednom rade som získal “soft skills” pri komunikácii v tíme a so zákazníkmi pri zbere softvérových požiadaviek.

Komu by si odporučil prácu v MAIND?

Prácu v MAIND by som odporučil každému kolegovi z odboru, ktorého bavia dáta a vývoj softvéru a zároveň nechce v práci zažívať stereotyp. Ponuka projektov, na ktorých sa dá pracovať je široká a vždy sa dá s manažérmi dohodnúť tak, aby človek robil to, čo ho baví a napĺňa. 

Keby sa ťa niekto opýta ako sa pracuje v MAIND, čo odpovieš?

V MAIND sa pracuje výborne. Pracovná doba je flexibilná, projekty sú pestré a mám pocit, že sa stále učím niečo nové. Jednoducho, napredujem. Navyše, manažéri sú skutočne super ľudia a vždy sa nám, zamestnancom, snažia vyjsť v ústrety. 

Aktuálne otvorené pozície. Mrkni, či ťa niečo zaujme.

Toto sú pozície, na ktoré momentálne hľadáme ľudí a ak si jedným z nich práve ty, budeme sa tešiť. Ak nie, vôbec to nevadí, pretože nám môžeš napísať, v čom si dobrý/dobrá, v čom sa chceš rozvíjať a možno sa nám do tímu budeš hodiť.

Pozrieť pracovné pozície

Máš záujem o túto pozíciu?

Choose File

Máš nejaké otázky?

Ak ťa ešte niečo zaujíma, kľudne ma kontaktuj.

Vanda Gabajová
Personálny manažér

career@maind.sk

Nie je to ono?
Prezri si ďalšie
otvorené pozície!

Chcem sa pozrieť

Pokiaľ ťa nezaujala aktuálna pozícia, prezri si zoznam ďalších otvorených pozícií. Pokiaľ chceš pracovať v IT a nemáš potrebné skúsenosti,pošli nám svoje CV a my sa Ti ozveme. 

Práca ≠ nuda

V MAIND pracujeme trochu netradične a flexibilne. Vždy máš veľa možností pracovať na tom, čo ťa naozaj baví. Je bežné, že môžeš niekoľko mesiacov pracovať na projekte priamo v tíme u klienta a následne u nás na vývoji internej aplikácie. Samozrejme, nemusí si tým prejsť každý. Je to na tebe. Ber to ako prevenciu pred vyhorením a zmenu, ak nemáš rád jednotvárnu prácu. U nás ti to nehrozí.

Vlastné produkty

Expertízu z projektov sme využili pri tvorbe DaLoPu – data logistic platform. Tvoríme aplikácie, ktoré šetria čas, energiu a stres klientom.

Projekty pre klientov

Spolupracujeme s najväčšími slovenskými firmami v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, rekreácie a iné, ktorým tvoríme riešenia na mieru.

Off-site projekty

Môžeš pracovať na projektoch priamo u klienta. Na dobu trvania projektu sa staneš súčasťou ich tímu a získaš expertízu v rôznych oblastiach.

Rôzne biznis segmenty

Spolupracujeme so spoločnosťami z viacerých segmentov.  Môžeš nadobudnúť znalosti z rôznych biznis oblastí a popritom sa zdokonaľovať v technológiách.

Na veľkosti nezáleží

Projekty malého aj veľkého rázu. Na veľkosti nezáleží. Môžeš si overiť a pracovať na projektoch ako pre menšie tak aj korporátne spoločnosti.

Rôznorodosť

Možnosť vyskúšať viacero technológií, zaujímaví ľudia, expertné vedenie. Ak máš chuť  rásť a hľadáš flexibilné pracovné prostredie, si na správnom mieste.

Život v MAIND

Naše aktivity ťa zdvihnú zo stoličky! Dlhé sedenie pri počítači si s nami vykompenzuješ, na to sa spolahni.

Pri práci prídeš do styku s osvedčenými riešeniami, ale aj modernými technológiami

Spolupracuj na projektoch pre top firmy, ako sú tieto

Spoznaj nás

Daj nám follow na sociálnych sieťach a pozri,
čo naši mainďáci zažívajú v práci či mimo nej.