Daniela Pozsonyi
Dátová Analytička

Chceš sa staň našim kolegom? Práve hľadáme dátových analytikov.

Viac o pozícii

Prečo si sa rozhodla pre nás pracovať?

Keď som hľadala prácu vo firme, ktorá sa v Bratislave a okolí venuje BI riešeniam, hneď som narazila na MAIND. Dobrý pocit po pohovore som mala najmä vďaka príjemnej atmosfére, čo veľmi zavážilo pri mojom rozhodovaní sa.

Čo si na práci ceníš najviac?

Ako som už spomínala, je to príjemná atmosféra menšej firmy bez korporátnych procesov, čo uľahčuje komunikáciu s vedením, ktoré sedí prakticky hneď vedľa mňa.

Na akých projektoch si pracovala a čo si sa naučila?

Už od začiatku som na projekte v bankovom sektore, kde s kolegami zlepšujeme riešenie operačného dátového skladu. Pri práci využívam denne SQL, no pri mojej roli je dôležitá najmä komunikácia a soft skills, takže to pre mňa nikdy nebolo len o kóde a programovacom jazyku.

Komu by si odporučila prácu v MAIND?

MAIND je skvelá voľba pre kohokoľvek, kto má záujem o prácu s dátovými skladmi a chce sa podieľať na práci s použitím moderných technológií.

Keby sa ťa niekto opýta ako sa pracuje v MAIND, čo odpovieš?

Odpoviem, že pracovná  atmosféra je pre mňa veľmi dôležitá a v MAIND je veľmi príjemná. Navyše, sa dennodenne stretávam s expertnými profesionálnymi kolegami, od ktorých sa môžem veľa učiť a viesť s nimi zaujímavé debaty. Komu sa nelení, tomu sa zelení. Práca v MAIND môže byť pre niekoho výzvou ale aj adekvátne ohodnotenou. 

Aktuálne otvorené pozície. Mrkni, či ťa niečo zaujme.

Toto sú pozície, na ktoré momentálne hľadáme ľudí a ak si jedným z nich práve ty, budeme sa tešiť. Ak nie, vôbec to nevadí, pretože nám môžeš napísať, v čom si dobrý/dobrá, v čom sa chceš rozvíjať a možno sa nám do tímu budeš hodiť.

Pozrieť pracovné pozície

Máš záujem o túto pozíciu?

Choose File

Máš nejaké otázky?

Ak ťa ešte niečo zaujíma, kľudne ma kontaktuj.

Vanda Gabajová
Personálny manažér

career@maind.sk

Nie je to ono?
Prezri si ďalšie
otvorené pozície!

Chcem sa pozrieť

Pokiaľ ťa nezaujala aktuálna pozícia, prezri si zoznam ďalších otvorených pozícií. Pokiaľ chceš pracovať v IT a nemáš potrebné skúsenosti,pošli nám svoje CV a my sa Ti ozveme. 

Práca ≠ nuda

V MAIND pracujeme trochu netradične a flexibilne. Vždy máš veľa možností pracovať na tom, čo ťa naozaj baví. Je bežné, že môžeš niekoľko mesiacov pracovať na projekte priamo v tíme u klienta a následne u nás na vývoji internej aplikácie. Samozrejme, nemusí si tým prejsť každý. Je to na tebe. Ber to ako prevenciu pred vyhorením a zmenu, ak nemáš rád jednotvárnu prácu. U nás ti to nehrozí.

Vlastné produkty

Expertízu z projektov sme využili pri tvorbe DaLoPu – data logistic platform. Tvoríme aplikácie, ktoré šetria čas, energiu a stres klientom.

Projekty pre klientov

Spolupracujeme s najväčšími slovenskými firmami v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, rekreácie a iné, ktorým tvoríme riešenia na mieru.

Off-site projekty

Môžeš pracovať na projektoch priamo u klienta. Na dobu trvania projektu sa staneš súčasťou ich tímu a získaš expertízu v rôznych oblastiach.

Rôzne biznis segmenty

Spolupracujeme so spoločnosťami z viacerých segmentov.  Môžeš nadobudnúť znalosti z rôznych biznis oblastí a popritom sa zdokonaľovať v technológiách.

Na veľkosti nezáleží

Projekty malého aj veľkého rázu. Na veľkosti nezáleží. Môžeš si overiť a pracovať na projektoch ako pre menšie tak aj korporátne spoločnosti.

Rôznorodosť

Možnosť vyskúšať viacero technológií, zaujímaví ľudia, expertné vedenie. Ak máš chuť  rásť a hľadáš flexibilné pracovné prostredie, si na správnom mieste.

Život v MAIND

Naše aktivity ťa zdvihnú zo stoličky! Dlhé sedenie pri počítači si s nami vykompenzuješ, na to sa spolahni.

Pri práci prídeš do styku s osvedčenými riešeniami, ale aj modernými technológiami

Spolupracuj na projektoch pre top firmy, ako sú tieto

Spoznaj nás

Daj nám follow na sociálnych sieťach a pozri,
čo naši mainďáci zažívajú v práci či mimo nej.