Miloš Gregor
Dátový inžinier

Chceš sa staň našim kolegom? Práve hľadáme dátových analytikov.

Viac o pozícii

Prečo si sa rozhodol pre nás pracovať?

V živote som v tom čase pociťoval, že potrebujem zmenu. Ako na zavolanie ma v tom momente na Linked-In kontaktoval headhunter z HR, či nechcem skúsiť prísť do MAIND na pohovor. Už vtedy som vedel, že to bude správne rozhodnutie.

Čo si na práci ceníš najviac?

Miera slobody, ktorú pri práci dostávame. Najdôležitejšie je dodať výsledok v požadovanom čase a kvalite. Benefity, ktoré dostávame nás sprevádzajú v každodennom živote.

Na akých projektoch si pracoval a čo si sa naučil?

Pracujem na návrhu a vývoji cloudových riešení pre veľkých zákazníkov v oblasti poisťovníctva a bankovníctva. Cieľom týchto projektov je dodať potrebné dáta zákazníkovi v jednoduchej a zrozumiteľnej forme. Ide o rôzne riešenia od klasického DWH/BI, cez spracovanie dát v reálnom čase až po extrakciu informácii a dát z kamerových záznamov v reálnom čase pomocou metód AI (umelej inteligencie).

Pri práci vždy používam najvhodnejší jazyk/technológiu pre vybraný problém. 99% riešení bolo nasadených v cloude a používal som pri tom C#, R, Python, PowerShell a rôzne implementácie SQL jazyka (T-SQL, PSQL, PGSQL, stream SQL,…).

Naučil som sa veľa nielen z technologického pohľadu na vec, ale získal som najmä dobrý prehľad o biznis doméne zákazníkov z oblasti poisťovníctva a bankovníctva, IOT alebo Horeca segmentu.

Komu by si odporučil prácu v MAIND?

Každému! :) Je možné zapojiť sa do rôznorodých projektov a v čase ich striedať. Keďže ide o slovenskú firmu, človek nie je stratený v anonymnom korporáte, a teda poznáme sa po mene, sme skôr kamoši ako kolegovia. Každý sa teda cíti povzbudený a jeho výsledky sú viditeľné.  Tí schopní si môžu vybudovať dobré meno a relatívne rýchlo sa dostať na pozíciu, ktorá im po pracovnej a work-life balance stránke vyhovuje najviac.

Keby sa ťa niekto opýta ako sa pracuje v MAIND, čo odpovieš?

Spýtal by som sa naspäť. Chceš sa skrývať vo veľkom anonymnom tíme? Ak je tvoja odpoveď nie, tvoje miesto je práve tu. Procesy vo firme sú jednoduché a úlohy majú veľký dopad na zákaznícky biznis.

Aktuálne otvorené pozície. Mrkni, či ťa niečo zaujme.

Toto sú pozície, na ktoré momentálne hľadáme ľudí a ak si jedným z nich práve ty, budeme sa tešiť. Ak nie, vôbec to nevadí, pretože nám môžeš napísať, v čom si dobrý/dobrá, v čom sa chceš rozvíjať a možno sa nám do tímu budeš hodiť.

Pozrieť pracovné pozície

Máš záujem o pozíciu dátového inžiniera?

Choose File

Máš nejaké otázky?

Ak ťa ešte niečo zaujíma, kľudne ma kontaktuj.

Vanda Gabajová
Personálny manažér

career@maind.sk

Nie je to ono?
Prezri si ďalšie
otvorené pozície!

Chcem sa pozrieť

Pokiaľ ťa nezaujala aktuálna pozícia, prezri si zoznam ďalších otvorených pozícií. Pokiaľ chceš pracovať v IT a nemáš potrebné skúsenosti,pošli nám svoje CV a my sa Ti ozveme. 

Práca ≠ nuda

V MAIND pracujeme trochu netradične a flexibilne. Vždy máš veľa možností pracovať na tom, čo ťa naozaj baví. Je bežné, že môžeš niekoľko mesiacov pracovať na projekte priamo v tíme u klienta a následne u nás na vývoji internej aplikácie. Samozrejme, nemusí si tým prejsť každý. Je to na tebe. Ber to ako prevenciu pred vyhorením a zmenu, ak nemáš rád jednotvárnu prácu. U nás ti to nehrozí.

Vlastné produkty

Expertízu z projektov sme využili pri tvorbe DaLoPu – data logistic platform. Tvoríme aplikácie, ktoré šetria čas, energiu a stres klientom.

Projekty pre klientov

Spolupracujeme s najväčšími slovenskými firmami v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, rekreácie a iné, ktorým tvoríme riešenia na mieru.

Off-site projekty

Môžeš pracovať na projektoch priamo u klienta. Na dobu trvania projektu sa staneš súčasťou ich tímu a získaš expertízu v rôznych oblastiach.

Rôzne biznis segmenty

Spolupracujeme so spoločnosťami z viacerých segmentov.  Môžeš nadobudnúť znalosti z rôznych biznis oblastí a popritom sa zdokonaľovať v technológiách.

Na veľkosti nezáleží

Projekty malého aj veľkého rázu. Na veľkosti nezáleží. Môžeš si overiť a pracovať na projektoch ako pre menšie tak aj korporátne spoločnosti.

Rôznorodosť

Možnosť vyskúšať viacero technológií, zaujímaví ľudia, expertné vedenie. Ak máš chuť  rásť a hľadáš flexibilné pracovné prostredie, si na správnom mieste.

Život v MAIND

Naše aktivity ťa zdvihnú zo stoličky! Dlhé sedenie pri počítači si s nami vykompenzuješ, na to sa spolahni.

Pri práci prídeš do styku s osvedčenými riešeniami, ale aj modernými technológiami

Spolupracuj na projektoch pre top firmy, ako sú tieto

Spoznaj nás

Daj nám follow na sociálnych sieťach a pozri,
čo naši mainďáci zažívajú v práci či mimo nej.