ETL Developer

Hybrid | Full – time

Pracovný režim: Hybrid (office alebo remote)
Možný termín nástupu: Ihneď alebo po dohode
Kancelária: Bratislava, Galvaniho 7/B
Ponúkaný plat: od 2000 € -/+ (finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností kandidáta a bude diskutovaná na osobnom pohovore)

O nás

Pomáhame firmám vyhodnocovať dáta do zrozumiteľnej podoby. Zo štruktúrovaných dát sa business rozhodnutia robia jednoducho a budúcnosť sa plánuje jasne. Vedia to aj firmy ako ČSOB, Slovenská sporiteľňa, VÚB banka, Tatry Mountain Resort a ďalší lídri na trhu, ktorí s nami spolupracujú. Ťaháme to spolu už 20 rokov a za toto obdobie sa nám podarilo narásť až tak, že dnes zamestnávame viac ako 100 zamestnancov po celom Slovensku. S nami budeš expertom na dáta IT (aj ty).

Ťaháme to spolu už 20 rokov a za toto obdobie sa nám podarilo narásť až tak, že dnes zamestnávame viac ako 100 zamestnancov po celom Slovensku. S nami budeš expertom na dáta IT aj ty.

Koho hľadáme?

Hľadáme experta s dôrazom na detail pri tvorbe a optimalizácii ETL procedúr, ako aj pri testovaní riešení a zabezpečovaní ich kvality.Očakávame, že máš už skúsenosti s analýzou dát, data modelingom a reportingom. Taktiež veríme, že si sa už stretol s SQL databázami.Ak máš v skillsete aj Javu, bude to tvoje plus, pretože ti otvorí dvere aj do rôznych iných projektov.Okrem technických zručností oceníme aj tvoje prezentačné a komunikačné schopnosti, ktoré ti umožnia úspešne spolupracovať v tíme a efektívne komunikovať s klientami. 

Na akom projekte budeš pracovať?

Máme viacero klientov a projektov, kde by si sa vedel uplatniť. Ozvi sa sa nám a my Ti povieme viac. 

Ako bude vyzerať tvoj deň?

ETL Developer/ka v MAIND má každý deň plný rôznorodých úloh. Budeš špičkou, ktorá sa zaoberá tvorbou a údržbou ETL procesov v rámci dátových skladov alebo obchodných aplikácií. Svoje schopnosti využiješ najmä na dizajnovanie, vývoj, testovanie a optimalizáciu ETL procedúr, vrátane implementácie a dokumentácie.

Spolu s tímom sa budeš podieľať na návrhu, vývoji a mapovaní dátového skladu, data lake a Big Data infraštruktúry, čo nám umožní efektívne spracovávať obrovské objemy dát. Rozvíjaš sa aj v oblasti relačných databáz, NOSQL a Big Data technológií. Veríme, že aj tvoj prístup k optimalizácii Queries nám pomôže dosiahnuť efektívne spracovanie dát. 

Tvoje analytické schopnosti sú cenné pri testovaní riešení a zabezpečení ich kvality, aj pri príprave technickej špecifikácie. Vytváraš vizualizácie dát a dashboardy pre potreby reportingu.

Spolupracovať budeš aj na návrhu a realizácií nových požiadaviek, čím prispievaš do procesu tvorby inovatívnych riešení spolu s tímom.

Technológie, ktoré pri práci využiješ

sql

Máš praktické skúsenosti s programovacími jazykmi PL/SQL, PL jazykmi PostreSQL, T-SQL.

Ak poznáš Informaticu, prípadne DataStage je to tvoje plus. Budeš mať možnosť pracovať v širšom okruhu projektov.

Skúsenosti s prostrediami a frameworkami Kafka, Hadoop, Databricks alebo Synapse nie sú nevyhnutné, no sú vítané. Vďaka tomu ťa budeme vedieť výraznejšie zapojiť do rôznych projektov.

Využívame Azure DevOps, Jiru, Microsoft Teams a iné aplikácie, ktoré nám pomájú efektívnejšie pracovať a flexibilne dodávať pre klienta.

Čo od Teba očakávame?

  • Skúsenosti s ETL nástrojmi (Informatica, DataStage, ODI)
  • Znalosť programovacích jazykov PL/SQL, PL jazykov PostgreSQL, T-SQL
  • Praktické skúsenosti s SQL databázami
  • Znalosť prostredí a frameworkov Kafka, Hadoop, Databricks, Synapse výhodou
  • Skúsenosti s analýzou dát, data modelingom a reportingom
  • Veľmi dobrá orientácia v oblasti DWH/ETL/BI 
  • Silné analytické zručnosti so schopnosťou organizovať s dôrazom na detail a presnosť
  • Dôležité sú pre nás aj prezentačné a komunikačné schopnosti, či už pri práci v tíme alebo počas komunikácie s klientom.

Benefity, ktoré na teba čakajú

Multisport

Zamakaj si podľa svojho vkusu. Ak naopak potrebuješ vypnúť, tvoja plne hradená Multisport karta má partnerstvo aj s wellnessmi.

Životné poistenie

Nie všetko sa dá naplánovať, veď vieš. Preto máš u nás životné a úrazové poistenie. A dávaj si pozor!

Kurzy a certifikáty

Vzdelávať sa budeš na náš účet. Budeme ťa podporovať v tom, v čom sa  chceš rozvíjať.

Teambuildingy

Organizujeme naozaj veľa podujatí a vždy vymyslíme niečo záživné. Sľubujeme!

Remote

Ak máš najlepší focus pri tvojom obľúbenom výhľade na hory, nemáme nič proti. Ak ťa motivuje kolektív a zmena prostredia, budeme sa stretávať v office.

Flexibilná práca

Je bežné, že môžeš niekoľko mesiacov pracovať na projekte priamo v tíme u klienta a následne u nás na vývoji internej aplikácie. Je to na tebe.

Máš záujem o túto pozíciu?

Choose File

Máš nejaké otázky?

Ak ťa ešte niečo zaujíma, kľudne ma kontaktuj.

Vanda Gabajová
Personálny manažér

career@maind.sk

Nie je to ono?
Prezri si ďalšie
otvorené pozície!

Chcem sa pozrieť

Pokiaľ ťa nezaujala aktuálna pozícia, prezri si zoznam ďalších otvorených pozícií. Pokiaľ chceš pracovať v IT a nemáš potrebné skúsenosti,pošli nám svoje CV a my sa Ti ozveme. 

Spoznaj nás

Daj nám follow na sociálnych sieťach a pozri,
čo naši mainďáci zažívajú v práci či mimo nej.