IT Project Manager

Hybrid | Full – time

Pracovný režim: Hybrid (office alebo remote)
Možný termín nástupu: Ihneď alebo po dohode
Kancelária: Bratislava, Galvaniho 7/B
Ponúkaný plat: 2000,- EUR/mes, resp. dohodou, v závislosti od tvojich skúseností  

O nás

Pomáhame firmám vyhodnocovať dáta do zrozumiteľnej podoby. Zo štruktúrovaných dát sa business rozhodnutia robia jednoducho a budúcnosť sa plánuje jasne. Vedia to aj firmy ako ČSOB, Slovenská sporiteľňa, VÚB banka, Tatry Mountain Resort a ďalší lídri na trhu, ktorí s nami spolupracujú.

Ťaháme to spolu 20 rokov a za toto obdobie sa nám podarilo narásť tak, že dnes zamestnávame viac ako 100 zamestnancov po celom Slovensku. S nami budeš expertom na dáta IT [aj ty]. 

Koho hľadáme?

IT manažéra/manažérku v MAIND najlepšie definuje slovo zodpovednosť. Tvojou úlohou bude najmä plánovanie a vedenie IT projektov, aby boli výstupy dodávané v správnej kvalite a v stanovenom čase, čomu následne prislúcha pravidelné reportovanie. Nebude to však iba jeden projekt, preto potrebujeme od teba vidieť spoľahlivosť, flexibilitu a zmysel pre detail, aby sa ti projekty medzi sebou nemiešali”. Každý z tvojho tímu bude vedieť, že si ich zodpovedná osoba, ktorá koordinuje projekty, a kontroluje ich výkazy práce. Preto nesmú chýbať ani soft skills, pretože komunikácia bude palivom pre ostatných, ale aj výhodou pre teba pri komunikácii s nadriadenými 

Na akom projekte budeš pracovať?

Máme viacero klientov a projektov, kde by si sa vedel uplatniť. Ozvi sa sa nám a my Ti povieme viac. 

Ako bude vyzerať tvoj deň?

Napriek tomu, že budeš mať vo svojej agende veľa dôležitých vecí, vždy sa budeš mať na koho obrátiť. Samozrejme, na začiatok ťa trpezlivo všetko naučíme a ty sa ľahko zabehneš. 

Ak ide o nový projekt, budeš sa podieľať na zostavovaní harmonogramu, tímu a jeho riadení (meetingy, stand-up meetingy, statusy atď.) 

Zverené projekty, ktoré sú už zabehnuté, budeš viac-menej udržiavať podľa predpísaných metód a nástrojov, aby ste spolu dosiahli ciele, ktoré iní už stanovili predtým. 

Okrem toho, veľkú časť tvojho dňa bude tvoriť aj administrácia projektov a všetky ostatné repetitívne činnosti, ktoré síce znejú komplikovane, ale neboj sa, my na to máme rôzne uľahčováky, ktoré ti ukážeme. Ide napríklad o objednávky, akceptácie diela, fakturácie, riadenie nákladov a profitability projektov atď. 

Niekedy si vyskúšaš aj pre-sale, kedy budeš spolupracovať s Delivery manažérom a obchodným oddelením na príprave ponúk pre nové projekty či zmenách pri už rozbehnutých projektoch.

V neposlednom rade je dôležité kvalitné reportovanie zákazníkovi aj nadriadeným, aby si všetci boli istí, že projekt posúvaš tým správnym smerom.  

Čo od Teba očakávame?

  • Ukončené vysokoškolské alebo stredoškolské vzdelanie technického zamerania 
  • Zvládanie balíka MS Office (Word, Excel a PowerPoint) na úrovni profíka  
  • Minimálne 2-ročná skúsenosť s projektovým riadením v oblasti IT služieb
  • Znalosť vývoja a prevádzky softvéru v oblasti IT 
  • Znalosť angličtiny na pokročilej úrovni  

Potešilo by nás

  • Certifikácia projektového manažmentu (napr. Prince2, PMI) 
  • Znalosť projektových metodík v servisne orientovanej organizácii 
  • Skúsenosť s projektovým riadením v oblastiach DWH/BI, Data Quality alebo Application integration/migration Znalosť produktov  Atlassian – JIRA, Confluence, Service desk a ich konfigurácie 
  • Znalosť problematiky software testovania 

Benefity, ktoré na teba čakajú

Multisport

Zamakaj si podľa svojho vkusu. Ak naopak potrebuješ vypnúť, tvoja plne hradená Multisport karta má partnerstvo aj s wellnessmi.

Životné poistenie

Nie všetko sa dá naplánovať, veď vieš. Preto máš u nás životné a úrazové poistenie. A dávaj si pozor!

Kurzy a certifikáty

Vzdelávať sa budeš na náš účet. Budeme ťa podporovať v tom, v čom sa  chceš rozvíjať.

Teambuildingy

Organizujeme naozaj veľa podujatí a vždy vymyslíme niečo záživné. Sľubujeme!

Remote

Ak máš najlepší focus pri tvojom obľúbenom výhľade na hory, nemáme nič proti. Ak ťa motivuje kolektív a zmena prostredia, budeme sa stretávať v office.

Flexibilná práca

Je bežné, že môžeš niekoľko mesiacov pracovať na projekte priamo v tíme u klienta a následne u nás na vývoji internej aplikácie. Je to na tebe.

Máš záujem o túto pozíciu?

Choose File

Máš nejaké otázky?

Ak ťa ešte niečo zaujíma, kľudne ma kontaktuj.

Vanda Gabajová
Personálny manažér

career@maind.sk

Nie je to ono?
Prezri si ďalšie
otvorené pozície!

Chcem sa pozrieť

Pokiaľ ťa nezaujala aktuálna pozícia, prezri si zoznam ďalších otvorených pozícií. Pokiaľ chceš pracovať v IT a nemáš potrebné skúsenosti,pošli nám svoje CV a my sa Ti ozveme. 

Spoznaj nás

Daj nám follow na sociálnych sieťach a pozri,
čo naši mainďáci zažívajú v práci či mimo nej.